HEMOPERFUZYON ve JAFRON

583
jafron

“Jafron Biomedical Co., Ltd. was established in 1989. It is mainly engaged in R&D, production and marketing of biomaterials and medical devices. As an A-shared GEM listed corporation, Jafron is a leading enterprise in Chinese blood purification industry.”

Hemoperfüzyon, kandan toksinleri temizlemek için kullanılan tıbbi bir işlemdir. Bu işlem sırasında kan, toksik maddeleri çeken adsorban bir malzemeden geçirilir. Adsorban malzeme genellikle bir sütun içindeki katı bir yüzeye sabitlenmiş kömür veya aktif karbondur. Tedavi sırasında hastanın kanı kolondan geçirilir ve toksinler adsorban materyale bağlanır ve temizlenmiş kanın kolondan dışarı akmasına izin verir. Bu işlem, kandan mümkün olduğunca toksik madde çıkana kadar devam eder.

Hemoperfuzyon alanında dünya lideri olan JAFRON BİOMEDİCAL; bugün zehirlenmelerden Kronik böbrek yetmezliğine, karaciğer yetmezliğinden İmmunolojik hastalıklara kadar çok fazla hastalık seçeneğinde ileri tedavi seçenekleri sunmaktadır. Dünya’da 62 ülkeden fazla yerde 5000 üzeri hastanede kullanılan JAFRON hemoperfuzyon ürünleri birçok hastayı tedavi etmeye devam etmektedir.

JAFRON ürün yelpazesini incelediğimizde çok fazla seçenekle karşılaşmaktayız.

JAFRON HA Serisi:

HA130 : Kronik Böbrek Yetmezliği olan hastalarda Üremik toksinleri uzaklaştırmak için kullanılır.

HA230: Zehirlenmelerde dünyada en çok tercih edilen üründür. İlaç ve mantar zehirlenmelerinden, kimyasal atık ve pestisit zehirlenmelerine kadar etkinliği oldukça yüksektir.

HA330 : Bugün dünyada da COVID19 tedavisinde en çok tercih edilen ürün olan HA330 sepsis adsorbsiyon kolonu, başta sepsis olmak üzere sitokin fırtınası oluşturan tüm durumlarda çok güçlü bir tedavi seçeneğidir.

HA330/2 : Karaciğer Destek kolonu, tüm karaciğer yetmezliklerinde hzılı bir çözüm olan HA330/2 BS330 ile birlikte kullanıldığında DPMAS olarak adlandırdığımız nakil öncesi köprü tedavisidir.

BS330: başta Hiperbilirubinemi olmak üzere endotoksin ve safra asitleri üzerinde güçlü bir etkinliği olan kolon gelecekte dünyada JAFRON adını en çok konuşturacak ürünlerden biri olacak gibi duruyor.

Bugün tüm ürün çeşitliği ülkemizde hızla yaygınlaşan JAFRON BIYOMEDIKAL ürünleri Medi Prime Company tarafından güvenle temsil edilmektedir. Medi Prime Company birkaç yıllık geçmişine rağmen alanında uzman bir ekip tarafından kurulmuş olmasından dolayı özellikle COVID19’un pik yaptığı dönemlerde çok fedakarca işler yapmıştır.

MediPrime Company ulaşmak ve bayilik için iletişime geçebilrsiniz.

www.mediprimecompany.com

www.jafron.com